V epizóde podcastu The Diary of a CEO prezradil Liam Payne smutnú novinku z jeho života. Po desiatich mesiacoch od zásnub s Mayou Henry sa dvojica rozišla. To, že exčlenovi One Direction opäť nevyšiel vzťah pripisuje sám sebe a tvrdí, že na sebe musí ešte veľa pracovať.

“Som zo seba sklamaný, že naďalej zraňujem ľudí. Hnevá ma to. Nebol som veľmi dobrý vo vzťahoch,“ povedal Liam, no presne nešpecifikoval, čo sa medzi ním a Mayou stalou. “V našom vzťahu som nebol tou dobrou verziou seba, ale tou, ktorú nemám rád a nerád ňou som,” priblížil a tiež povedal, že je rád, že už nie je v tom vzťahu, a takto je to podľa neho pre obidvoch najlepšie. Maya sa k ich rozchodu zatiaľ nevyjadrila, no Liam dodal: “Dúfam, že je šťastná.”

Liama a Mayu, medzi ktorými je 6-ročný vekový rozdiel, začali médiá spájať v lete 2018. To, že medzi nimi naozaj niečo je však oficiálne potvrdili až v septembri 2019 a o 11 mesiacov neskôr sa z nich už stali snúbenci.

Ak túžiš po MEGA plagáte One Direction, práve teraz na teba čaká v aktuálnom čísle Kamarát Poster!

1 komentár

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.