Keď sa pred dvomi rokmi dostal na Netflix film 365 dní, spôsobilo to šialenstvo. Aj napriek nízkym hodnoteniam mal rekordnú sledovanosť a mnohí ho označujú za poľskú verziu trilógie Fifty Shades. Nebolo teda prekvapením, že sa tvorcovia rozhodli pokračovať v natáčaní erotickej snímky založenej na románe od Blanky Lipińskej. Druhé pokračovania 365 dní dostalo podtitulok Tento deň a bude priamo naväzovať na dej prvej časti. Premiéra je na Netflixe naplánovaná na 27. apríla a naladiť sa na pokračovanie filmu o Massimovi a Laure môžeš už teraz.

Vonku je totiž konečne trailer, ktorý odhaľuje, že dvojicu, ktorú stvárňujú Michele Morrone a Anna-Maria Sieklucka, čaká svadba. Nie všetko bude ale také dokonalé, ako by sa mohlo zdať a zaľúbenci sa nevyhnú ani rôznym problémom. Opäť nás čaká aj veľa erotických scén a nahoty, ktoré budú určite súčasťou aj 3. pokračovania, ktorého výrobu si Netflix objednal. Nebudeme však predbiehať a radšej sa budeme tešiť na dvojku, ktorá je tu už o pár dní!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.