Disney oficiálne potvrdil pokračovanie ešte pred premiérou 3. série, no a koncom decembra sme sa dozvedeli, že 4ka je už aj hotová! Fanov teraz páli jediná otázka: Vráti sa v 4ke aj Olivia Rodrigo?

Zatiaľ všetko nasvedčuje tomu, že mladú popovú hviezdu, ktorá spravila kariéru práve vďaka seriálu, v novej sérii neuvidíme! Všetko ale môže byť inak, tvorcovia HSM si nechávajú otvorené zadné vrátka a hovoria Nikdy nehovor nikdy! Faktom je, že Olivia je aktuálne mega zaneprázdnená tým, že je mega popovou hviezdou na turné okolo sveta, pričom jej debutový album SOUR naďalej láme rekordy. Kvôli nabitému rozvrhu sa už do 3ky vrátila len ako vedľajšia, nie hlavná postava! „Myslím, že Nina je pripravená preskúmať svet mimo East High,“ povedali tvorcovia o osude postavy, ktorú Olivia v seriáli stvárňuje. 

Každopádne, dobrou správou je, že sa môžeš tešiť na návrat Joshua Bassetta, Sofie Wylie, Julie Lester či Frankie Rodriguez. No a o čom bude story? Zatiaľ vieme, že keď sa decká vrátia na svoj prvý deň s5 do školy, dozvedia sa, že priestory školy sa použijú na natáčanie očakávaného filmu High School Musical 4: The Reunion a všetci budú hrať komparzistov! 

Znamená to, že uvidíme aj staré známe postavičky z pôvodnej filmovej trilógie? Na 99 % áno!!! Doteraz bolo potvrdené, že sa v novej sérii objavia Corbin Bleu, Monique Coleman, Lucas Grabeel a Kaycee Stroh! Návrat hlavnej dvojky aka Zaca Efrona a Vanessy Hudgens zatiaľ potvrdený nebol, no decká zverejnili minulé leto spoločnú foto pred školou East High, takže je to veľmi pravdepodobné! 

4. séria HSM bude mať premiéru už tento rok, podľa našich zdrojov už koncom leta alebo začiatkom jesene! 

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.