Najstarší syn Victorie a Davida Beckhamovcov, Brooklyn, sa oženil. Za manželku si vzal o 5 rokov staršiu herečku Nicolu Peltz. Svadba sa konala na Floride v rodinnom sídle Peltzovcov a bola židovská, keďže túto vieru uznáva Nicola a jej rodina. Na hlave Brooklyna teda nechýbala židovská jarmulka, zatiaľ čo Nicola sa predviedla v honosných šatách z módneho domu Valentino. Dôležitú úlohu mali počas obradu aj súrodenci Brooklyna – Romeo a Cruz boli svedkovia, zatiaľ čo Harper bola družičkou.

Medzi svadobnými hosťami boli aj hviezdy ako Eva Longoria, Serena Williams, Mel B či Gordon Ramsay. Prísť mal aj Elton John, krstný otec Brooklyna, ktorý musel nakoniec svoju účasť zrušiť kvôli pracovným povinnostiam. Podľa zahraničných médií podpísali čerství mladomanželia predmanželskú zmluvu a celá svadba ich vyšla v prepočte približne na 3,5 milióna eur. Hostia boli požiadaní, aby nezverejňovali žiadne fotky z tohto veľkého dňa na sociálnych sieťach. Tie by mal neskôr zverejniť magazín Vogue. Kým sa tak stane, môžeš si v galérii nižšie pozrieť aspoň zábery paparazzov.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.