Kto je nová postava a dočkáme sa piatej série?

Aktuálne sme v druhej polovici 4. série a veci sa tak trošku vymykajú spod kontroly. Zdá sa, že hneď ako decká vyriešia jeden problém, sú až po uši v ďalšom. Tento rok navyše všetci končia strednú a nám to nedáva spávať. 

Po strednej sa zvyčajne každý rozpŕchne na výšku a do iného mesta, takže — dočkáme sa ďalšej série a ak áno, kde sa bude odohrávať? Camila Mendes, Lili Reinhart, Cole Sprouse a KJ Apa hovoria, že možnosť zostať v Riverdale v ďalšej sérii, je reálna. Lili povedala, že všetci tu majú nejaké “nedokončené záležitosti.”

“Sme v maturitnom ročníku. Keď štvorka skončí, som si istá, že všetci zmaturujeme, ale čo bude ďalej, neviem,” povedala. “Myslím, že budú mať dostatok možností na to, aby Riverdali opustili, ale aj dostatok dôvodov na to, aby zostali.”

Seriál ešte nedostal zelenú pre ďalšiu sériu, no cast už dnes špekuluje, čo by sa v nej mohlo odohrať. KJ Apa hovorí, že s presunom zo školy nebude problém. “Seriál sa nevolá Stredná škola Riverdale, ale Riverdale,” povedal. “Je možné, že si tu Archie pobyt ešte o rok predĺži.” Lili hovorí, že Veronica má “asi 12 záležitostí, ktoré musí doriešiť” a že Betty bude chcieť zostať v meste kvôli mame. 

Najšokujúcejšia teória prišla od Camily Mendes: “Možno seriál skončí tým, že niektorej z postáv sa narodí dieťa,” hovorí. “Len mi to tak napadlo, nikdy nevieš!”

Tvorcovia nám nateraz naservírovali novú postavu, a tá može byť odpoveďou na otázku, čo bude s deckami ďalej. Archie sa len teraz zoznámil so svojím strýkom Frankom Andrewsom, o ktorého existencii nemal potuchy. Zatiaľ o ňom nič moc nevieme, ale zdá sa, že má potenciál zamiešať kartami. Ide o bývalého futbalistu a vojaka, ktorý má tendenciu zabŕdať do vecí, do ktorého ho nič nie je. Po tom, čo si odslúžil svoje v armáde, hľadá nový domov. Fanovia hovoria, že ak sa Archieho mamka odsťahuje do Chicaga, z Franka bude jeho ochranca. Uvidíme v najbližších epizódach!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.