Máš svoj odličovač poruke a ready za každých okolností? Pýtame sa, pretože kopec celebs sa v uplynulých rokoch pustilo do predaja vlastnej značky mejkapu! Napríkald Kylie Jenner a Kim Kardashian začínali s podnikaním práve cez mejkap, a po ich úspešnom vzore sa do vlastnej značky pustili aj mená ako Lady Gaga či Millie Bobby Brown!

Do beaty komunity prispela svojou troškou aj speváčka Halsey, ktorá značku About-Face uviedla na trh len minulý rok. „Väčšina z vás vie, že si mejkap na koncerty, fotenia či do klipov robím úplne sama, v podstate odkedy fungujem v hudobnom biznise,“ vysvetľuje Halsey. „Mejkap je jedna z mojich najväčších lások. Vždy som verila v to, že vďaka mejkapu sa máš cítiť cool, nie dokonalo!“

Aj Selena Gomez zabŕdla do mejkapových vôd, keď nedávno spustila predaj svojho brandu Rare Beauty na to, aby „vyzvala beauty normy na pozitívnu diskusiu o sebaakceptácii a psychickom zdraví.“ „Ohromilo ma, ako sa mladé baby ženú za nezdravými ideálmi krásy, ktoré poznajú z netu,“ hovorí Selena. „Chcem, aby to skončilo. Nesúdim nikoho – samozrejme nos taký mejkap, aký chceš. Ale rozumiem, že život nie je o mejkape a na konci dňa neriešiš, čo máš na sebe — ale čo máš v sebe!“ Pravda, Selena!

Ak ešte nevieš, v novembri spustil predaj vlastnej značky mejkapu dokonca aj Harry Styles, plány na vlastnú kolekciu nedávno ohlásila aj Hailey Bieber, no a Lady Gaga má tú svoju na pultoch obchodov už od septembra 2019. 

Florence by Mills je názov značky, ktorú v auguste 2019 založila Millie Bobby Brown, no a Rihanna s mejkapom podniká od jesene 2017! Jednou z priekopníčok v obore je Kylie Jenner, ktorá predáva svoju značku mejkapu už od zimy 2015!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.