Všetko to začalo počas horúceho dňa na festivale Coachella. Tu sa pred dvomi rokmi dali dokopy Travis Scott & Kylie Jenner. Ich vzťah bol ako húsenková dráha – nečakané tehotenstvo, údajné zásnuby, fámy o podvádzaní a nakoniec je tu ROZCHOD. Zdroj z ich okolia prezradil pre zahraničné médiá, že stále majú problémy so vzájomnou dôverou. “Potrebujú byť  aspoň na chvíľu od seba. Ale ešte to nie je definitívne,” povedal zdroj pre People a správu o rozchode neskôr potvrdila Kylie.

To, že šla dvojica od seba je o to prekvapivejšie, že len nedávno vyšiel v Playboyi ich spoločný rozhovor, v ktorom sa rozrozprávali aj o ich sexuálnom živote a o tom, že sa spoločne často smejú a vedú dlhé hlboké rozhovory. Po ukončení ich vzťahu budú mať striedavú starostlivosť o ich ročnú dcérku Stormi Webster, ktorá je podľa Kylie momentálne ich prioritou. Špekulácie o ich svadbe a o tom, že plánujú ďalšie dieťa sú tak nateraz bezpredmetné a uvidíme, či sa k sebe prominentná dvojica vráti.

Kylie & Travis s ich dcérkou Stormi.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.