Asi to nebude prekvapko, ale množstvo z tvojich celebritných milošov má bratov či sestry! Okrem tých známych ako Dylan a Cole Sprousovci, Bella a Gigi Hadid, Katherine a Josephine Langford či dvojičiek Dolanovcov sú tu aj takí, o ktorých ani nevieš! 

Počul/a si už napr niekedy o Cameron Dolan? Ak nie, ide o social media star a zároveň staršiu sestru bratov Dolanovcov! Ak fandíš Kat Langford zo seriálu 13 dôvodov prečo a jej ceste k hollywoodskej špičke, určite si už zaregistroval/a jej mladšiu segru Josephine, ktorá sa upísala hlavnej role v sérii After! Keď fanovia seriálu zistili, že tieto Austrálčanky sú sestry, šaleli! Jo ani Kat totiž nezdieľajú spoločné fotky a v rozhovoroch o sebe navzájom prekvapivo nerozprávajú radi. „Obe sme sa k herectvu dostali svojpomocne, navyše totálne separátne,“ prezradila Joseptine. „Vyrastali sme s rodičmi, ktorí neboli veľmi kreatívni, naopak my so sestrou sme boli niekedy možno kreatívne až príliš hahah.“ 

Opačný prístup k veci má zase sympoš Tom Holland, ktorý pomohol svojmu bráškovi Harrymu naštartovať kariéru v Holywoode! Vďaka svojmu šikovnému bratovi tak má chalanisko minimálne malé cameo úlohy isté! „V Cherry si Harry strihol rolu mladého dílera,“ vysvetľuje Tom. „Tak sme si povedali, že by bolo super, keby sa v každom filme objavoval ako nejaké pošahané decko haha!“ Tom má ináč ďalších dvoch mladších bratov — Sama a Paddyho!

No a to nie je zďaleka všetko! Shawn Mendes má mladšiu segru Aaliyah, ktorá je jeho najväčším fanom, Gigi a Bella Hadid zase brata Anwara, a napríklad takí Jonas Brothers majú malého bráška Frankieho, o ktorom si ešte určite nikdy nepočul/a!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.