V Hollywoode nájdeš skoro všetko, od krátkych intenzívnych romancí cez súkromné svadby až po celebritné power couples. Množstvo hercov sa už dalo dokopy iba vďaka tomu, že sa zoznámili na natáčan. Niektorí z nich však po filmovačke zostanú len kamošmi. Posvietili sme si na známe páry, ktoré by si fanovia priali vidieť v reálnom romantickom vzťahu najviac!

Mitchell Hope a Dove Cameron z film Descendants, Millie Bobby Brown a Finn Wolfhard zo Stranger Things či Lana Condor a Noah Centineo z filmovej trilógie To All The Boys I’ve Loved Before — tí všetci majú spoločné jedno: pred kamerami to medzi nimi horlivo iskrí, no v reálnom živote spolu nechodia. V skutočnosti všetci priznávajú, že sú skvelí kamoši! 

„Obaja si uvedomujeme unikátnosť našich filmov,“ povedala Lana Condor pred časom. „A som len happy, že cez to všetko môžem prechádzať spolu s Noahom. Spolu sme fakt dobrý tím a preskákali sme si crazy časy. Ľudia nám už dohadovali spoločnú svadbu!“

Decká zo Stranger Things (Milley a Finn) už viackrát potvrdili, že sú len kamoši a žiadna romantika medzi nimi nehrozí. Okrem toho, Milley randí so svojím fešákom

No a čo Mitchell a Dove? „Mitch je jedným z mojich najobľúbenejších ľudkov na Zemi, úplne vážne. Obaja sme citliví ľudia, preto si tak rozumieme,“ povedala Dove a dodala, že viac ako kamoši jednoducho nie sú. 

Fanovia by samozrejme boli najradšej, keby v real živote videli množstvo ďalších párikov. Joey King a Joel Courtney zo série The Kissing Booth, Timothée Chalamet a Zendaya zo sci-fi Duna a, samozrejme, Josephine Langford a Hero Fiennes-Tiffin z After série. Žiaden párik k sebe však (oficiálne) okrem priateľstva hlbšie city neprechováva!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.