Nový rok je tu a s ním aj kopec zaujímavých filmov a serošov, ktorými vieš zabiť zimnú nudu! 

Čo pozerať v januári

Ak si ešte nezaregistroval/a, hneď skraja Nového roka mal premiéru špeci spomienkový dokument „Harry Potter 20. výročie: Návrat do Rokfortu“, ktorý nájdeš na HBO GO. Ústredné trio tu spolu s ďalšími hercami a tvorcami obľúbených potteroviek spomína na 10-ročné natáčanie filmov, a že je to riadna emocionálna jazda, dokazuje aj priložený trailer! V najnovšom Kamošovi máš ináč pribalený aj veľký spomienkový článok o celej Potter-sérii! 

Už 11.1. bude mať na CW premiéru 2. séria komiksového seriálu SUPERMAN & LOIS S02, 13.1. zase na HBO GO dorazí ďalšia očakávaná komiksovka PEACEMAKER, ktorú si pod taktovku zobral talentovaný režisér Strážcov Galaxie James Gunn. 14.1. si na streame Amazon Prime pustíš aj uletený animák HOTEL TRANSYLVANIA: TRANSFORMÁNIA.

28.1. dorazí na Hulu sitkom HOW I MET YOUR FATHER, ktorý voľne nadviaže na populárny komediálny seriál AKO SOM SPOZNAL VAŠU MATKU, no a 31.1. nás čaká v poradí už 64. odovzdávanie prestížnych hudobných cien Grammy.

Keďže kiná sú aktuálne na Slovensku zatvorené, na premiéry väčšiny filmových noviniek u nás si ešte chvíľku počkáme. Do konca mesiaca by do kín mali zavítať animák Spievaj 2, horor Vreskot a konečne aj nový Spider-Man s Tomom Hollandom! O Tomovi ináč píšeme aj v novom Kamošovi, hlavne v súvislosti s jeho láskou Zendayou!

Prvá upútavka na After 4

Posledný film série AFTER: PUTO s Hessou ako ústrednou dvojkou si na nás počká v kinách až v septembri, dovtedy užívaj filmovú ukážku! <3 

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.