Pred pár dňami mal premiéru špeciál Harry Potter – 20 rokov filmovej mágie: Návrat do Rokfortu. Ten vznikol pri príležitosti 20. výročia uvedenia prvého filmu o mladom čarodejníkovi v kinách. Po dlhom čase sa v ňom spoločne objavili na pľaci hlavní hrdinovia Daniel Radcliffe (Harry), Rupert Grint (Ron) a Emma Watson (Hermiona) spolu s ich ostatnými kolegami z čarodejníckej ságy.

Ani tvorcovia tohto špeciálu nie sú bezchybní a postarali sa o trapas, kedy namiesto fotky z detstva Emmy Watson použili fotku malej Emmy Roberts. Na sociálnych sieťach na to upozornili pozorní fanúšikovia. Producenti si svoju chybu priznali a sľúbili, že to čo najskôr napravia.

Vo výročnom špeciáli nie je zámena Emmy Watson s Emmou Roberts jedinou chybou. Okrem iného si tvorcovia splietli aj Jamesa a Olivera Phelpsovcov, ktorí hrali dvojčata Freda a Georgea. Tento omyl sa však dá pochopiť, pretože títo dvaja sú si naozaj veľmi podobní.

Fotka Emmy Roberts, ktorú použili ako fotku Emmy Watson.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.