Justin Bieber o sebe pripravil ďalší dokument

Na čo sa v ňom zameral?

0
858

Dokumenty o svojich životoch vydávajú celebrity čoraz viac. Ide o niečo, čo ich fanúšikov veľmi zaujíma a pre samotné stars je to skvelý zdroj príjmov. Justin Bieber má na svojom konte už niekoľko dokumentov. Ten prvý s názvom Never Say Never mu vyšiel ešte v roku 2011. Po ňom nasledoval koncertný dokumentárny film Believe a minulý rok v spolupráci s YouTube dal von 10-dielnu dokumentárnu sériu Seasons. Do svojho súkromia dovolí fanúšikom nahliadnuť aj teraz, a to prostredníctvom dokumentu Our World.

Justin & Hailey na exkluzívnej predpremiére dokumentu Our World.

Ten bude uvedený na streamovací kanál Amazon Prime Video 8. októbra a uvidíme v ňom súkromný aj pracovný život Justina v období, kedy sa na konci roka 2020 po troch rokoch vrátil na pódiá špeciálnym koncertom na streche hotela Beverly Hilton v Los Angeles. Réžiu tohto projektu si zobral na starosti Michael D. Ratner, ktorý s Bieberom spolupracoval aj na spomínanej dokumentárnej sérii Seaons a tiež na klipe k Intentions. Ako prebiehali prípravy na show, ktorá bola naživo streamovaná po celom svete? Aké mal Justin pocity, keď sa mal po troch rokoch opäť postaviť na pódium? Podporovala ho manželka Hailey? To sa dozvieme už čoskoro v 95-minútovom dokumente Our World.

Justin & na exkluzívnej predpremiére dokumentu Our World.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.