Poznáš ADAMA BROSA?

0
1299

Sme radi, že vám môžeme priniesť rozhovor s mladým spevákom a raperom, ktorý podľa viacerých názorov už zaujal svoje miesto na česko-slovenskej hudobnej scéne. Jeho umelecké meno je Adam Bros. V našom najnovšom vydaní Kamaráta vám exkluzívne v limitovanom počte poprinášame jeho debutové CD Planéta snov (v čase vydania albumu vystupoval pod menom ESO). A teraz sa poďme s týmto zaujímavým chalanom porozprávať.

K: Ahoj Adam. Ako sa mas a čo máš nové? 🙂

– Ahoj, vieš čo, mám sa super. Vyšiel mi pred nedávnom nový videoklip s názvom Jediná. Zároveň stále pracujem na nových projektoch, takže som rád. 

K: Mali sme tú možnosť vypočuť si tvoj debutový album Planéta snov. Musím povedať, že sme boli všetci prekvapení jeho kvalitou. Si pomerne mladý, tak sa chcem opýtať – ako dlho už robíš hudbu?

– Ďakujem pekne. Mám 18 rokov a hudbe som sa začal aktívne venovať, keď som mal 14. Texty som si ale písal už pred tým.

K: Stále mi to nedá, pretože tá hudba je dosť vyspelá a naozaj na profesionálnej úrovni. Prezraď s kým spolupracuješ a kde čerpáš nápady na skladby?

– Nápady čerpám hlavne z môjho života, ale aj zo situácií okolo mňa. Momentálne mám pocit, že by som mohol stále o niečom písať. Chcem ale, aby okrem nápadu mali skladby aj dobrú úroveň melódií a frázovania, čiže myslím pri tvorbe na veľa vecí. Veľmi sa teším, že sa mi podarilo vydať tento môj debutový album, no musím povedať, že na albume so mnou spolupracoval môj hudobný producent Mark Voss. Mark je špičkový producent, ktorého tvorba má milióny videní na youtube. Som rád, že sme sa stretli a sadli sme si nielen hudobne, ale kamarátsky tak dobre, že spolu tvoríme také skvelé veci. 

Ale tiež som vďačný aj za množstvo úspešných speváckych spoluprác ako napríklad s českou superstáristkou Eliškou Ruskovou, českým spevákom Tomom Seanom či českou hviezdou sociálnych sietii, Mínou. Určite stojí za pripomenutie aj spolupráca s mojím bratom Dannymoodom, či poľskou speváčkou Milenou Alot, ktoré nájdete práve na albume PLANÉTA SNOV.

K: Musím povedať, že tvoje texty sú nielen inšpiratívne, ale majú aj hlbšie myšlienky. Tým nechcem povedať, že sú nejaké vážne, práve naopak. Sú svieže a energické, ale je v nich aj akýsi odkaz mladým. Píšeš si ich úplne sám?

– Áno, texty si píšem prevažne sám, ale pár krát už sa stalo, že mi s ním niekto pomohol, no vždy do toho chcem dať aj svoju emóciu a svoj pohľad.

K: Táto doba kedy sa nedá veľmi koncertovať ti asi veľmi nenahráva. Ako sa snažíš zostať pri svojich fanúšikoch? Čím sa zaoberáš?

Momentálne koncerty nie sú, no som rád že sa mi podarilo v roku 2021 odohrať viaceré úspešné vystúpenia, kde som sa stretol s viacerými mojimi fans. Aktuálne, keď sme väčšinu času doma, sa snažím čo najviac venovať sociálnym sieťam, aby som aspoň týmto spôsobom vedel s nimi byť v kontakte. Čiže nejaké streamy, videá, fotky a čo najviac sa snažím odpisovať na správy. Veľmi si ľudia idú moje hudobné krátke videá, ktoré dávam na Instagram reels a Tik Tok.

K: Nechcel som to podsúvať, ale áno. Všimli sme si tvoje aktivity na instagrame aj Tik-Tok-u a musím povedať, že sú fakt “funny” :). Je tam dokonca tvoje oslovenie pani prezidentky ako aj zaujímavé videá kde chodíš a rapuješ pri objednávaní jedla napríklad v Mc Donalde a KFC…

– Áno, tento kontent je veľmi populárny a veľkej časti mojich sledovateľov sa to páči. Samozrejme nájdu sa aj takí, ktorým nie a tí mi to dávajú aj dosť najavo. Haha. Ale mne to nevadí. Vždy to budem aj tak robiť podľa seba.

K: Adam, si veľký sympaťák. Prajem ti, nech sa ti s tvojou tvorbou darí pretože je tu málo takých, čo to robia tak kvalitne ako ty. Držim ti palce!

– Ďakujem pekne! Verím, že sa v budúcnosti stretneme na nejakom mojom koncerte a dúfam, že mojich fans budú nové veci na ktorých pracujem baviť minimálne tak ako doteraz. 

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.