Po dlhej 6-ročnej prestávke je späť! Adele zverejnila nový singel Easy On Me, ktorý je prvou ochutnávkou z jej nového albumu 30. Áno, tak ako všetky predchádzajúce, aj tento pomenovala speváčka podľa svojho veku. Jeho vydanie je naplánované na 19. novembra a ide o jeden z najočakávanejších projektov roka. Potvrdzuje to aj už spomínaný úvodný singel Easy On Me, ktorý na Spotify prekonal rekord v počte streamov za prvých 24 hodín od zverejnenia songu – presné číslo zatiaľ nepoznáme, no bolo ich viac než 24 milióna.

Obálka albumu 30

Novinka Easy On Me je príjemnou klavírnou baladou o živote Adele – o jej detstve, rodine, láske, manželstve a podobne. O videoklip k songu sa postaral Xavier Dolan, ktorý stojí aj za videom k hitu Hello. Na záberoch môžeme vidieť novú Adele, ktorej sa za posledné roky podarilo schudnúť neskutočných 45 kilogramov. Ako prezradila pre Vogue, cíti sa vďaka tomu silnejšia po fyzickej, ale aj psychickej stránke, keďže sa vďaka cvičeniu zbavila úzkostí, ktoré predtým často prežívala.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.