Gizka Oňová a David Key v luxusnom Ferrari!

0
1162

IDEM RIEŠIM! Gizka Oňová a David Key v luxusnom Ferrari, aj pri striptérskej tyči  

„To bude hit, to bude hit,“ opakovala nadšená Gizka Oňová počas nahrávania skladby IDEM RIEŠIM, do ktorej ju pozval spevák David Key. Práve on sa postaral o to, že slávny výrok, slávnej televíznej svokry bude už navždy aj súčasťou slovenskej hudobnej kultúry.  

Skladbu David Key vyprodukoval so španielskym spevákom Adexom a spoločne ju plánovali aj naspievať. Plány im však zhatila pandémia koronavírusu. „Povedali sme si, že keď na ňu nemôžeme mať spoločný videoklip, nahráme ju každý zvlášť. Medzitým som nahral dueto Abraka Dabraka s Ondrom Kandráčom a baladu Dych. Do Idem Riešim som sa pustil až po tom, keď som si všimol, že Adexe má na našej pesničke už takmer jedenásť miliónov videní,“ prezrádza okolnosti vzniku nového singla David Key.

Skôr, ako sa vybral do nahrávacieho štúdia, uvažoval, čím pieseň ozvláštniť. „Už ako demo nahrávka znela dobre, ale aj tak sa mi tam žiadalo ešte niečo. Vymýšľal som, kombinoval, no stále to nebolo ono,“ priznáva David a pokračuje. „Nápad zakomponovať do skladby Gizku a jej Idem Riešim ma napadlo, keď raz v noci v televízii reprízovali Svokru. Prišlo mi to ako super fór. Keďže na ňu nemám žiaden kontakt,  napísal som jej na Facebook a hneď ráno som si od nej našiel odpoveď. Vysvetlil som jej svoju predstavu a potom to už išlo všetko veľmi rýchlo,“ hovorí ďalej. 

David si spoluprácu s ikonou televíznej zábavy pochvaľuje po všetkých stránkach. „Zistil som, že Gizka je psychicky mladšia ako mnoho mojich rovesníkov. Keď sme nahrávali videoklip, nemala problém s trendy oblečením, výrazným líčením, ani s natáčaním v striptízovom klube. A to nehovorím o tom, ako sme sa spolu premávali po Bratislave vo Ferrari. Aj, keď ju možno mnohí vnímajú konzervatívne, ona je príkladom, že odviazať sa dá aj v jej veku. Všetci mladí ju milujú, no len ja ju mám vo svojej pesničke,“ hovorí David významne.

Spoluprácu si pochvaľuje aj Gizka Oňová. „Uvedomila som si, že s Davidom máme veľmi veľa spoločných fanúšikov. Neviem si to veľmi vysvetliť, ale mladí ľudia  sa za mnou bláznia, tak som sa nechala nahovoriť aj na takéto mládežnícke výtržníctvo. Moje vnúčatá od 16 do 23 rokov ho vážne sledujú, takže, keď som povedala, že s ním budem mať pesničku, neveriacky sa ma pýtali: ´Babka, je to pravda? Naozaj ťa zavolal?´ Čo by som nešla. David si to zaslúži. Je to cieľavedomý mladý človek a takých vždy rada podporím,“ vyjadrila sa Gizka Oňová.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.