Vráť sa do leta s MATTEOM MARKUSOM BOKOM!

0
363

Zasadli ste do školských lavíc a chýba vám leto plných zážitkov s priateľmi? Zažili ste letnú lásku? Taliansky spevák žijúci v Miami – MATTEO MARKUS BOK prichádza s jeho novou hudbou, ktorá vás navráti späť do slnečných letných dní!

Názov  piesne  MUERO POR TI ( zomieram pre teba ) ťa vezme do Matteovho príbehu o láske, pre ktorú sa vždy oplatí bojovať. Poukazuje na dôležitosť blízkosti dvoch ľudí v láske s jeho typickým talianskym šarmom.

Matteo Markus Bok úspešne odštartoval svoju kariéru ako detská hviezda v programe Voice Kids Taliansko, ale aj Nemecko, keď mal len 12 rokov. Jeho zbraňou je charizma, osobnosť a šarm. Vie, ako prilákať a spojiť svojich fanúšikov vďaka svojej hravej energie. Na svojom konte má aktuálne už množstvo piesní, prvý album a vlastnú knihu.

Kto všetko za Matteovým úspechom stoji?

Bokgang! Je to komunita jeho fanúšikov, ktorú označuje za svoju odinu a jeho vďaku k nim vyjadruje na rôznych koncertoch, stretnutiach, ale dokonca aj campe, na ktorom sa každoročne zúčastňuje.

Na svojom konte má: TikTok: 559k followerov, Instagram: 270k followerov, Facebook: 42k followerov, a 6.000 mesačných poslucháčov na jeho Spotify.

Matteove texty piesní opisujú život ľudí našej generácie. Nájdeš v nich pocity prvú lásku, šťastie a mnoho ďalších pocitov. Svojou hudbou dáva Matteo svojim fanúšikom najavo, že tieto pocity neprežívajú sami a že ju tu vždy pre nich. S jeho hudbou máte chuť tancovať a zabávať sa s priateľmi.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.