NICKI MINAJ: už teraz miluje svoj nový album

0
1046

„Nemôžem sa poriadne uvoľniť, keď viem, že stále mám niekoho za chrbtom,“ aj to povedala na konto sociálnych sietí NICKI MINAJ!

nicki minaj

K: Prečo si si dala pauzu od sociálnych sietí?

– Potrebovala som čas na tvorenie nových vecí. Musela som sa sústrediť a robiť len na tom.

K: Bude nový album?

– Áno, bude úžasný, úžasný a lepší ako hocičo, čo som doteraz vytvorila. Už teraz ho milujem! Bolo to náročné, musela som nad tým dlho rozmýšľať, chcela som napísať texty, ktoré sú zmysluplné, aby ma z nich bolo cítiť. Očakávať ho môžete už čoskoro! Bude to moje ďalšie dieťatko!

K: V ako si teraz štádiu?

– Robím posledné práce, ale tie sú niekedy najnáročnejšie. Chcem mať dobré pocity z nahrávania, nestresovať sa a užiť si to! A inak, čo mi vadí na sociálnych sieťach? Že sú ľudia zlí na tých ostatných, to, čo píšu o mne, ale aj o druhých. Prestalo mi na tom záležať a nechcela som sa s tým už zaťažovať.

K: Ako ste na tom ty a Drake?

– Haha, dobre! Sme ako nerozlučný manželský pár, ktorý nie je spolu. Ľúbim ho, ako kamaráta, veľa mi dávajú jeho rady a pomoc. Sme spolu dosť často, no nie je v tom nič viac. Zistili sme, že to by nefungovalo. Takto je to dobré a o to lepšie nám to spolu šľape v hudbe.

K: Čo je najťažšie na tom, byť Nicki Minaj?

– Asi to, že nechápem, kto stále pridáva toľko mojich fotiek na net! Je to strašné, keď netušíte, kde a ako vás niekto odfotí. Je to otravné a ponižujúce! Nemôžem sa poriadne uvoľniť, keď viem, že stále mám niekoho za chrbtom.

K: Ak je tvoje poslanie?

– Robiť ľudí šťastných a ženy sebavedomé. Chcem, aby ženy konečne zistili, že znamenajú dosť, že si nemusia nič dokazovať, a ja som veľmi rada, že im to mojou hudbou môžem potvrdiť. Mňa samú to veľmi ma to posilňuje. Aj preto som venovala mojim novým songom toľko času a pozornosti. Nechcem byť ako hocijaký umelec, ktorý vydáva jednu pieseň za druhou a pritom nemajú žiaden hlbší zmysel.

Foto: Ta-Tp

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.