Keď sa Demi Lovato v jeden večer ocitla v kalifornskej púšti, zrejme netušila, že tam zahliadne UFO. Tento moment jej mal úplne zmeniť život a rozhodla sa pátrať po tom, čo bol ten neidentifikovateľný objekt, ktorý videla. Pustila sa teda do natáčania dokumentu o nadpozemskom živote Unidentified With Demi Lovato. V ňom hneď na začiatku vysvetľuje, že to, čo videla určite nebolo lietadlo.

“Vyžarovalo to svetlo a hýbalo sa to takým spôsobom, akým sa lietadlá nehýbu,” povedala Demi, ktorá na mimozemšťanov vždy verila a tento zážitok ju len presvedčil o tom, že mimozemská civilizácia existuje. “Zmenilo mi to pohľad na svet. Máte o niečom tušenie a potom sa zrazu toto tušenie potvrdí. Určite vám takáto vec zmení vaše celkové vnímanie reality,” vysvetlila speváčka a herečka, podľa ktorej by sme nadpozemské bytosti nemali nazývať slovom ‘mimozemšťani’.

Zisťovať, čo videla sa vybrala so sestrou a kamošom.

“Je to urážajúci a potupný výraz. Musíme im tak prestať hovoriť. Ja im hovorím E.T.,” tvrdí. Okrem iného si je istá, že nám nechcú ublížiť. “Naozaj si myslím, že keby nám chceli niečo urobiť, už by to dávno urobili.” Ak ťa táto téma zaujíma viac tak sleduj pátranie Demi po mimozemšťanoch, na ktorom ju sprevádzajú jej sestra Dallas a najlepší kamoš Matthew. Unidentified With Demi Lovato už beží na streamovacej platforme Peacock.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.