Septembrové vydanie magazínu Singles patrí chalanom zo skupiny Ateez. Tí už o pár dní vydajú svoj EP album ZERO : FEVER Part.3 a aj pri tejto príležitosti časáku nielenže poskytli rozhovor, ale preň aj nafotili nový čierno-biely photoshoot.

 • Hong Joong o ich pôsobivých vystúpeniach:
  “Zvyčajne ideme na pódium s myšlienkou, že si ideme užiť a baviť sa. Spočiatku sme z našich vystúpení boli nervózni a neboli sme si istí, čo si o nich naši starší kolegovia budú myslieť, ale našťastie sme dostali skvelú spätnú väzbu a naše vystúpenia sú pre nás skvelou spomienkou.”
 • Min Gi o sebavedomí:
  “Priznať si svoje vlastné chyby je celkom bolestivé, no musíme tomu čeliť. To, ako sa vidím ja je rovnako dôležité ako to, ako ma vidia ostatní. Keď sa na seba pozriem, chcem sa cítiť sebavedome a hrdo.”
 • Seong Hwa o skupinovej sile:
  “Kedykoľvek, keď začíname niečo nové, cítim určitý strach, no vždy nájdem útechu v tom, že v tom nie som sám a všetko to robíme spoločne. Svoje pocity ovládam myšlienkou, že pokiaľ sme v tom všetci spolu, nie je nič, čo by sme nedokázali.”
 • San o vzťahoch v skupine:
  “Naše myšlienkové pochody sa natoľko podobajú, že si často hovorím, že niektorý iný člen vraví presne to, čo som chcel povedať. Aj keď sme častokrát vyčerpaní, z úcty k ostatným sa nikdy neprestávame usmievať. Som naozaj hrdý na priateľskosť, trpezlivosť a ohľaduplnosť všetkých nás.”
 • Woo Young o napredovaní:
  “Keď pozerám staré videá od fanúšikov, mám pocit, že sa moje schopnosti postupne zlepšujú, čo je super. Som typ človeka, ktorý nerieši svoje súčasné ja, ale teší sa na svoje budúce ja.”

Ani v aktuálnom vydaní Kamoša sme nezabudli na K-Pop a venujeme sa v ňom jeho mnohým predstaviteľom. Kúpiš práve teraz!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.