Už ani ty sa nemôžeš dočkať sfilmovaného projektu, onlinového seriálu VYŠEHRAD s futbalistom Lavim alias Jakubom Štáfkom? Už od štvrtku 9. septembra naň môžeš ísť do kina. Uvádzať ho budú pod názvom VYŠEHRAD: SERYJÁL!

Keďže si tvorcovia onli seriálu vážia tisícky fanúšikov, rozhodli sa vyrobiť jeho filmové pokračovanie. Prichádzajú s unikátnym projektom, v ktorom spojili všetky epizódy pôvodného internetového seriálu a pridali nové scény z pripravovaného filmu – ako malú ochutnávku! Tým chcú navnadiť fanúšikov na ďalšie pokračovanie príbehu kultového Laviho.

Projekt ponúkne úplne nový mix zvuku, vylepšenú obrazovú kvalitu a mnoho ďalších príjemných prekvapení pre tých, ktorí seriál poznajú. Zároveň sa film určite stane jedinečným letno-jesenným zážitkom pre tých, ktorí neuveriteľného futbalistu a jeho ešte neuveriteľnejší príbeh nikdy nevideli. Laviho poznajú muži, ženy aj deti a jeho neuveriteľné hlášky používajú futbalisti, modelky aj právnici, študenti, policajti aj lekári. Ženy mu na sociálnych sieťach padajú k nohám a muži tajne snívajú o tom, že raz budú ako on!

Poďte aj vy sledovať Laviho v podaní Jakuba Štáfka v možno najhoršej situácii, v akej sa doteraz ocitol. Keď vyzlečený iba v tielku a trenkách, ohorený a dobitý sedí spútaný na stoličke v pripravenej mučiarni a snaží sa spomenúť si, čo ho do tejto situácie priviedlo. Bol to snáď jeho samotný príchod do Vyšehradu? Došla s ním šéfovi klubu trpezlivosť a rozhodol sa ho zbaviť? Alebo na neho tých dvoch maskovaných týpkov poslal Tomáš Řepka, keď vyzradil jeho trik s tímovou pokladňou? Diváci uvidia ne/obľúbeného trénera Žĺtka (Jiří Ployhar), predsedu FK Slavoj Vyšehrad Krála (Ondřej Pavelka), ale hlavne Laviho agenta Jardu (Jakub Prachař), ktorý síce v priebehu času zmenil tvár, ale hlas mu oproti onlinovému seriálu ostal! Proste jedno pozitívne prekvapenie za druhým! Toto nemôžete nevidieť! Poďte s nami do toho!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.