Prečo majú celebs ako Ariana Grande či Cole Sprouse potrebu zakladať si “falošné” účty na instáči? Zisťovali sme za teba! 

Pre Hollywoodske stars sú tajné účty jednoduchým nástrojom, ako postovať “kompromitujúce” fotky a myšlienky bez toho, aby museli riešiť online šikanu či nenávistné komenty od (ne)fanov. Niektoré celebs si tak založili druhý instaúčet, kde postujú materiály, ktoré by pravdepodobne neprešli ich PR poradcami — a my vieme, kto všetko ich má a pod akými názvami ich na instáči nájdeš! 

Hviezda siete TikTok Dixie D’Amelio prevádzkuje svoj vlastný druhý instáč pod nickom @mydixiewreckd! Funky je, že ako jediná sleduje samu seba hh!

Ashley Benson, ktorú poznáš zo seriálu PLL a jej frajerka Cara Delevingne majú spoločný instagramový účet @waltergeneolivianewtonjohn, kde postujú výhradne fotos svojich psíkov! :3

Speváčka Ariana Grande na svojom druhom instáči postuje fotos svojho malého prasiatka Piggyho Smallza! Čekuj ho na @realpiggysmallz

Tajný účet Justina Biebera hľadaj pod @skylarktylark_! Postuje tam fotky v okuliaroch — seba a kolegov z fachu hh! Justin založil pred časom instaúčet aj svojim mačkám Tuna a Sushi – sledovať ich môžeš na @kittysushiandtuna!

Zdá sa, že herečka a manželka Joe Jonasa Sophie Turner nebude taká suchá, ako sa na prvý pohľad zdá! Od apríla 2018 postuje na svojom “tajnom” účte @sophiessausagereviews recenzie párkov a klobás hhh! No a keď už sme pri týchto holúbkoch, druhý osobný instáč má aj Joe – čekuj jeho @cupofjoe!

Cole Sprouse nezaprie fotografického génia. Chalanisko z času na čas postuje na svojom instáči @camera_duels fotky fanov, ktorí sa ho snažia cvaknúť na tajnáča! 

Ďalší účet na intáči má aj Bella Hadid, ktorá zasvätila @rebekkaharajuku svojmu blonďavému alter egu – Rebekke Harajuku hh! Jej segra Gigi Hadid má tiež 2. osobný účet – čekuj @gisposable

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.