Britská dievčenská skupina Little Mix oslavuje 10 rokov na hudobnej scéne. A ako by to mohli baby osláviť lepšie, než hudbou?! Rozhodli sa preto, že 12. novembra vydajú album s ich doposiaľ najväčšími hitmi. “Nevieme dostatočne vyjadriť vďaku za všetku tú podporu, ktorú ste nám posledných 10 rokov dávali. Tento album je pre každého, kto má rád našu hudbu, kupuje si naše albumy a chodí na naše koncerty. Bez vás by sme tu neboli a nemohli vydávať túto dosku,” vyhlásili dievčatá.

Nahrávka, ktorá dostala názov Between Us, bude obsahovať 18 ich známych hitov a celkovo až 5 nových skladieb. 4 z nich budú už na základnej edícii Between Us a posledná piata bude exkluzívne súčasťou deluxe edície ich výberovky. Z týchto piatich noviniek už predstavili Little Mix svojim fanúšikom prvú. Ide o singel Sweet Love, ktorý je oslavou sebalásky a nezávislosti. Klip k nemu natočili baby ešte počas toho, ako boli Perrie a Leigh-Anne tehotné.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.