V súčasnosti jedna z najpopulárnejších amerických speváčiek, Billie Eilish, ohlásila vydanie jej druhého štúdiového albumu. Doska dostala názov Happier Than Ever a dátum vydania je stanovený na 30. júla.

Cover albumu Happier Than Ever

“Je to moja najobľúbenejšia vec, akú som doteraz spravila. Som nadšená a nervózna a nemôžem sa dočkat, keď si ju vypočujete. Nikdy som necítila k projektu viac lásky ako k tomuto. Dúfam, že to budete rovnako cítiť aj vy,” napísala speváčka.

Okrem názvu a dátumu vydania zatiaľ vieme ešte toľko, že Happier Than Ever bude obsahovať viac skladieb, ako jej debut When We All Fall Asleep, Where Do We Go?. Konkrétne by ich malo byť až 16. Dve z nich (My Future a Therefore I Am) už poznáme a tretiu nám Billie predstavuje práve teraz.

Ide o singel Your Power, v ktorom sa vracia k jej ex Brandonovi Adamsovi, známemu ako 7:AMP. “Je to jeden z mojich najobľúbenejších songov. Teraz, keď ho vydávam, cítim sa veľmi zraniteľná, pretože je to moja srdcová záležitosť. Je o veľa rozličných situáciách, ktorých sme všetci buď svedkami, alebo sme ich zažili. Dúfam, že niekoho inšpiruje ku zmene. Pokúste sa nezneužívať svoju silu,” odkazuje Billie, čím naráža na jej bývalého. Toho v klipe k Your Power, ktorý si speváčka zrežírovala úplne sama, reprezentuje anakonda, ktorá Billie zviera a škrtí. Je to znázornením toho, ako sa časom vo vzťahu s Brandonom cítila.

V novom dvojčísle Kamoša sa našiel priestor aj pre Billie Eilish, kúpiš práve teraz!

1 komentár

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.