V novom singli Madonny hosťuje Maluma

0
1166

Posledný album Madonny, Rebel Heart, vyšiel ešte v marci 2015 a po dlhých 4 rokoch prichádza speváčka s jej už 14. štúdiovým albumom. Ten dostáva názov Madame X a na pulty obchodov sa dostane 14. júna 2019.

“Madame X je tajná agentka, ktorá cestuje po svete, mení si identity, bojuje za slobodu a prináša svetlo na tmavé miesta. Je inštruktorkou čače, profesorkou, hlavou štátu, gazdinou, jazdkyňou, väzenkyňou, študentkou, učiteľkou, mníškou, kabaretnou speváčkou, svätou, prostitútkou,” povedala Madonna, ktorá zverejnila úvodnú skladbu z jej nového CD. Tá dostala názov podľa hlavného mesta Kolumbie, Medellin, a vypomáha jej na nej ten najpovolanejší – Maluma.

S kolumbijskou latino hviezdou má Madonna okrem tejto skladby na albume ešte jeden duet – Bitch I’am Loca. Na ten si však ešte budeme musieť počkať, no ako znie spojenie týchto dvoch hviezd sa dozvedáme už teraz zo singlu Medellin. Vypočuj si!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.