Kráľovná je s5! Od vydania jej megaúspešného debutového albumu When We All Fall Asleep, Where Do We Go? prešli už viac ako dva roky a Billie Eilish dnes vydáva dosku HAPPIER THAN EVER! 

O tom, že Billie dropne nový album, sme ťa informovali ešte v máji. Čo všetko o ňom speváčka medzičasom prezradila? “Tento album nie je fejk. Sú to všetko veci, ktoré sa mi odohrávajú v hlavičke,” hovorí. “Je úplne iný než môj prvý album. Celý proces nahrávania bol easy, išlo to ako po masle a mega ma to bavilo. Cítim sa vo svojej tvorbe moc sebavedomo a som stotožnená so všetkými songmi, ktoré tam sú.”

“Cítim sa dobre. Som mega, mega happy s tým, akú hudbu dnes robím,” teší sa Billie. “Ľúbim Therefore I Am, ľúbim My Future… nemôžem sa sakriš dočkať, keď si decká vypočujú túto novú vec.”

Billie sa rozkecala aj o tom, ako ovplyvnila jej tvorbu pandémia koronavírusu: “Posledný rok bol naprd pre množstvo ľudí a jasne, bola by som najviac happy na svete, keby sa dalo ísť na turné a tak, ale bez pandémie by tento album nevznikol. Alebo inak – niečo by sme možno dali dokopy, ale bolo by to úplne iné,” hovorí Billie. “Nejde o to, že by som písala songy o karanténe… skôr o to, že sme s tímom boli všetci v úplne inom rozpoložení mysle.”

Billie pracovala na svojej druhej doske od septembra 2020, tradične sa na nej autorsky podieľal aj jej bráško, spevák a producent Finneas. Okrem neho na albáči nájdeš aj očakávaný featuring so španielskou speváčkou a rodáčkou z Barcelony Rosalíou!

Z nového albumu sú aktuálne vonku už 4 single – Therefore I Am, My Future, Your Power a Lost Cause!

Nový album obsahuje až 16 nových songov, tu máš komplet tracklist: “Getting Older”, “I Didn’t Change My Number”, “Billie Bossa Nova”, “my future”, “Oxytocin”, “GOLDWING”, “Lost Cause”, “Halley’s Comet”, “Not My Responsibility”, “OverHeated”, “Everybody Dies”, “Your Power”, “NDA”, “Therefore I Am”, “Happier Than Ever”, “Male Fantasy”

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.