Taylor Swift prišla o práva na väčšinu svojej tvorby

0
1060

Taylor Swift má hlavu v smútku. Jej bývalé vydavateľstvo Big Machine Records, v ktorom donedávna pôsobila, predalo práva na všetku jej tvorbu od roku 2006 až do roku 2017. Za 300 000 dolárov ich odkúpil Scooter Braun, manažér Justina Biebera, Ariany Grande či Demi Lovato. Taylor tvrdí, že sa naplnil najhorší možný scenár, aký sa jej mohol stať. Odkaz, ktorý zanechala v hudbe na svojich šiestich albumoch jej tak už vôbec nepatrí a prišla o práva na jej veľké hudobné dedičstvo.

Podľa Taylor ide o šikanu zo strany Scootera a majiteľa Big Machine obviňuje z toho, že nedostala možnosť svoje nahrávky odkúpiť. Ten však, samozrejme, tvrdí opak a každý si ide svoje. K situácii sa už vyjadrili aj mnohé svetové hviezdy. Zatiaľ čo Justin Biber či Demi Lovato sa v konflikte zastávajú Scootera, Katy Perry, Miley Cyrus či Selena Gomez sa postavili na stranu Taylor a Brauna unfollowli na sociálnych sieťach. Ako sa situácia nakoniec vyrieši budeme pozorne sledovať.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.