Už zajtra oslávi Henry Cavill svoje 38. narodeniny a my vieme, že ich nebude oslavovať sám. Predstaviteľ Zaklínača sa so svetom podelil o skvelé správy – je šťastne zadaný. Jeho srdce momentálne patrí 31-ročnej Natalie Viscuso, ktorá je viceprezidentkou televíznych a digitálnych štúdií v spoločnosti Legendary Entertainment.

Henry a Natalie svoj vzťah zoficiálnili len pár dní po tom, čo ich paparazzi nafotili počas spoločnej prechádzky. Obaja pridali rovnakú spoločnú fotku, na ktorej hrajú šach. „Tak toto som ja vyzerajúc pokojne sebavedomo krátko predtým ako ma moja krásna a geniálna láska Natalie zničila v partii šachu,” napísal k fotke Henry.

Natalie zas k záberu pridala takýto komentár: “Iba učím môjho milovaného Henry ako hrať šach… alebo ma nechá vyhrať?” A takto, bohužiaľ, zlomil Henry srdcia miliónom jeho fanúšičiek po celom svete. No nevadí, hlavne nech je šťastný, zaslúži si to.

V aktuálnom dvojčísle Kamaráta sa venujeme aj Henrymu, práve v predaji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.