S novými teen seriálmi sa v poslednom čase roztrhlo vrece! Informovali sme ťa už o mysterióznej pecke od tvorcov Stranger Things I’M NOT OKAY WITH THIS či o seriálovom muzikálovom reboote HIGH SCHOOL MUSICAL. Teraz máme pre teba dva tipy na romantické seroše. Čítaj!

Tým prvým je turecká romantická dráma LOVE 101 o 4 outsideroch a príkladnej študentke, ktorí sa snažia dať dohromady ich učiteľku s basketbalovým trénerom. Počas svojej snahy nachádzajú priateľstvo, lásku, ale aj odvahu byť sami sebou. Prvá séria je dostupná na Netflixe s 8 epizódami! 

Druhým seriálom, ktorý si predstavíme, je komédia NEVER HAVE I EVER, v českom preklade TENKRÁT PO PRVÉ. Story sa točí okolo Američany indického pôvodu, ktorá má za sebou nešťastný rok a teraz chce byť namiesto ousiderky obľúbenou spolužiačkou. Lenže kamoši, spolužiaci, rodina ani jej pocity jej to moc neuľahčujú. Seriál má v prvej sérii 10 20-minútových epizód a taktiež je dostupný na Netflixe!

Hlavnú postavu si tu strihla mladá herečka Maitreyi Ramakrishnan, ktorá hrá Devi. “Devi je drzá, nevychovaná a je to presne ten typ otravnej holky, s ktorou sa nechceš kamošiť. Avšak chce byť dobrá dcéra a priateľka a snaží sa tu byť pre svojich kamošov, hoci nie vždy jej to vychádza,” povedala Maitreyi. “Počas svojich trablov na strednej sa snaží prísť na to, kým v skutočnosti je.” Pre herečku ide o prvú televíznu rolu, v otvorenom kastingu porazila až 15 tisíc uchádzačiek! 😮

Ramona Young hrá postavu Eleanor! “Eleanor je herečka. Je dramatická a pôsobí v školskom divadelnom klube. Uvedomuje si, že je talentovaná umelkyňa. Má rada svoje kamošky a vždy sa oblieka štýlovo. Tie outfity by som jej najradšej ukradla,” smeje sa Ramona!

Darren Barnet hrá Paxtona, miestneho lámača (nielen) dievčenských sŕdc. Paxton vyzerá mega, denne pláva a na Sherman Oaks High School je najpopulárnejším študentom. Samozrejme je to Devin idol a tá si zmyslí, že ešte počas strednej ho musí dostať do postele!

V seriáli sa stredneš aj s Devinou naj kamoškou Fabiolou, ktorá je trošku podivínka, s Deviným úhlavným nepriateľom, osamelým a bohatým nerdom Benom, s Devinou sympo sesterkou Kamalou či s Devinými rodičmi Mohanom a Nalini. 

V najnovšom letnom magazíne Kamoša máš ináč gigantickú dvojstranu s desiatkami tipov na skvelé seriály, ktorými vieš zabiť letnú nudu! V predaji je letný magazín len pár týždňov, tak šup šup do stánku!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.