Už dnes v kinách nový animák MINNA A TOVÁREŇ NA SNY!

0
1501

Snívanie nebolo nikdy zábavnejšie – taký je slogan nového animovaného filmu, v ktorom zistíte, že snívanie je naozaj jedna z najzábavnejších vecí na svete!

Skúste si predstaviť nočné snívanie ako svet nekonečných filmových štúdií, v ktorom má každý z nás vlastný filmový štáb a režiséra svojich snov. Akási obdoba hollywoodskej továrne na sny. Presne tento svet objaví 12ročná Minna, keď sa v spánku zhodou náhod dostane do snového zákulisia! Zisťuje, že tento úžasný objav sľubuje obrovskú zábavu. Hlavne, keď môže ovplyvniť sny svojej nenávidenej nevlastnej ségry!

Hoci je Minna inteligentná mladá slečna, na svoj vzhľad si veľmi nepotrpí. Vystačí si s jedným starým svetrom, tlačidlovým telefónom a radšej ako na internete trávi čas hraním šachu či varením. Jej pokojný život vo dvojici, teda v trojici – s otcom Johnom a škrečkom Viggom Mortensenom, naruší príchod otcovej priateľky s dcérou Jenny. Nová nevlastná sestra je totiž pravým opakom Minny – afektovaná blondína, ktorej životom sú sociálne siete a počet lajkov na Instagrame je pre ňu dôležitejší ako výška IQ. Navyše, je veľmi arogantná, egoistická a Minnu v jej vlastnom dome doslova terorizuje. Minna sa teda rozhodne Jenny trochu „osladiť“ život a zoberie sny svojej nevlastnej sestry do vlastných rúk! Režírovanie cudzích snov sa jej však čoskoro vymkne spod kontroly!

„Minna a továreň na sny“ nadväzuje na najlepšiu tradíciu inteligentných a emotívnych animákov typu pixarovského „V hlave“. Vaša predstavivosť je iba začiatok…

V SLOVENSKOM ZNENÍ budeš počuť také hviezdy ako sú Natália Košová, Dušan Cinkota, Martin Mňahončák, Bianca Bucková, Renáta Rundová, Juraj Predmerský, Dušan Szabó, Dagmar Sanitrová, Ján Greššo, Zuzana Kyzeková, Miroslav Trnavský!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.