Justin Bieber mal počas karantény zrejme slabú chvíľku a počas toho, ako vedľa neho spala jeho manželka Hailey, jej verejne vyznal lásku cez svoj Instagram. K ich spoločnej zamilovanej fotke napísal naozaj silné slová.

Romantické vyznanie napísal Bieber k tejto foto.

“Milá Hailey, ako tu ležím a ty spíš vedľa mňa, rozmýšľam, ako som dostal takéto požehnanie. Som poctený tým, že som tvoj manžel. Sľubujem, že ťa budem milovať po všetky dni našich životov. Dobrú noc, Hailey, a dúfam, že si to ráno prečítaš a usmeješ sa. Si moja NAVŽDY,” napísal Justin. Aká bola ráno reakcia jeho manželky nevieme, ale určite sa cítila ako princezná a bola nesmierne šťastná.

Okrem tohto odkazu ju však zrejme potešili, no aj mierne znepokojili, Justinove slová v ich showke Biebers on Watch, kde spevák oľutoval to, že mali sex ešte pred svadbou. “Je zrejme veľa vecí, ktoré by som zmenil. Neľutujem ničoho, pretože si myslím, že čo zažijete, vás robím tým, kým ste, človek sa učí z mnohých vecí. Ak by som sa mohol vrátiť a nemusel čeliť niektorým bolestiam, ktoré som si prežil, zrejme by som si panictvo schoval pre manželstvo. Viem, že to znie šialene. Sex môže byť celkom mätúci, keď ste sexuálne aktívny s kýmkoľvek,” povedal a Hailey s ním čiastočne súhlasila. Skutočnosť, že pred Hailey mal v posteli baby ako Selenu Gomez či Chantel Jeffries však už nezmení.

Ak si ideš JUSTINA, jeho PLAGÁT máš v aktuálnom vydaní KAMARÁT POSTER a okrem toho naňho natrafíš aj v špeciálnom dvojčísle KAMOŠA!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.