Bisexuálni ľudia tvoria veľkú časť LGBT komunity, no v médiách ich takmer vôbec nevidieť. Celebrity, ktoré ti predstavíme, sú však dostatočne hlasné o svojej sexuálnej orientácii a neboja sa o nej otvorene rozprávať v súvislosti so svojím osobným či pracovným životom. Ktoré z nich sú teda bi a randia s oboma pohlaviami?

Herečka LILI REINHART v poslednom rozhovore priznala, že je bisexuálkou už roky. “Už od veľmi mladého veku som vedela, že ma priťahujú aj ženy,” hovorí Lili. “Médiá rozmazávajú moju orientáciu a obviňujú ma z toho, že si to vymýšľam — hlavne preto, že na verejnosti ma vídať iba v čisto heterosexuálnych vzťahoch. Nechcem to už viac riešiť. Moji priatelia, rodina a všetci okolo vedia, že moja bisexualita nie je žiadne tajomstvo.”

Speváčka HALSEY hovorí otvorene o svojej bisexualite, odkedy vstúpila na hudobnú scénu. Za svoj tím kope aj vo svojej umeleckej tvorbe – napríklad aj v duete s Lauren Jauregui Strangers!

BELLU THORNE načapali paparazzi, ako bozkáva ženu ešte v roku 2016 a odvtedy ju fanovia bombardujú s otázkou, či je bi. A ona v kľude odpovedá “áno”. Odvtedy je značne otvorenejšia, keď príde na jej súkromie a dnes už vieme, že prednedávnom ukončila oba svoje súbežné vážne vzťahy s Mod Son a Tanou Mongeau. V roku 2019 ináč priznala, že je pansexuál. “Neriešim, či je to baba alebo chalan, to, ono alebo tamto,” povedala Bella. “Priťahuje ma človek ako taký, priťahuje ma osobnosť a jeho intelekt.”

K ďalším otvoreným bisexuálom na hollywoodskej scéne sa hrdo hlási aj herečka Auli’i Cravalho, spevák Tyler Blackburn, členka formácie Fifth Harmony Lauren Jauregui, herečka Shannon Purser, youtuber Shane Dawson, herečka Stephanie Beatriz, herec Nico Tortorella, youtuber Tré Melvin či TikTok hviezdička Avery Cyrus!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.