V šoubiznise je veľmi veľa celebritných párikov. Niektoré dvojice sa dali dokopy vďaka ich spoločným známym, niektoré vďaka práci na spoločnom projekte, no sú aj také, ktorých láska odštartovala na sociálnych sieťach. Pozri sa s nami na celebrity, ktoré našli lásku na internete.

Sophie Turner & Joe Jonas
Dnes sú už manželia a dokonca aj rodičia. A za tým všetkým stojí odvaha, ktorú musel Joe Jonas nabrať, aby napísal Sophie. “Na Instagrame sme sa ani nesledovali a on mi raz z ničoho nič napísal,” spomína Sophie na zrod ich lásky.

Barbara Palvin & Dylan Sprouse
Lovestory Barbary a Dylana začala taktiež na Instagrame. Dylan tam napísal Barbare po tom, čo s ním robila rozhovor. Ona mu však veľmi dlho neodpisovala, pretože údajne tušila, že by z toho mohlo byť niečo viac, a vtedy sa na to necítila. Ozvala sa mu až o niekoľko mesiacov neskôr a Dylan sa na ňu našťastie nehneval a zobral ju na rande.


Dua Lipa & Anwar Hadid
To, že Dua Lipa a Anwar Hadid tvoria už dlhšiu dobu šťastný pár bola vlastne len náhoda. Dua totiž Anwarovi napísala úplne náhodou, keď chcela na Instagrame poslať správu jednej z jeho sestier, no omylom klikla na jeho meno.

Priyanka Chopra & Nick Jonas
Nick Jonas svoju terajšiu manželku prvýkrát oslovil prostredníctvom skrytej správy na Twitteri. “Niekoľko našich spoločných kamarátov mi vravelo, že my dvaja by sme sa mali spoznať,” prezradil Nick, ktorý mal naozaj šťastie. Modelka Priyanka mu odpísala, stretli sa a dnes sú už manželmi.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.