Nvidia na CES 2020 odhalila novo pripravovanú novinku, 360Hz displej. Je samozrejmé, že pre e-športových fanúšikov a profesionálnych hráčov je rýchlosť načítania snímkovo za sekundu veľmi dôležitá. Nvidia predstavila nový G-Sync displej360Hz obnovovacou frekvenciou.

Na trhu je momentálne dostupná 300Hz verzia, kde to najrozšírenejšou verziou obnovovacej frekvencie je 60Hz144Hz. 360Hz G-Sync displej načítava snímky každé 2.8ms a taktiež nebude chýbať ani Nvidia Variable Refresh Rate (VRR) technológia pre synchronizáciu obnovovacej frekvencie s grafickou kartou pre najplynulejšie hranie. To znamená oveľa väčšiu výhodu pri hraní počítačových hier oproti tvojmu protivníkovi ktorý stále používa 60Hz,144Hz,240Hz alebo 300Hz monitor, kde to s kombináciou novej rady grafických kariet RTX vytvára neskutočné hráčske kombo.

Aby nám toto všetko Nvidia mohla priniesť spojili sa s ASUSom na to, aby vytvorili 360Hz ASUS ROG SWIFT 360, ktorý určite nebude dostupný tento rok. Nvidia ďalšie informácie nezverejnila, takže o cene a dátumu uvedenia monitora na trh ťa budeme priebežne informovať.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.