Apex Legends konečne dostane mód po ktorom všetci hráči tejto Battle Royale hry túžili. Respawn Entertainment postol na svoj Twitter status o tom, že 5.novembra si budeš môcť zahrať s kamošom Duo. Tento mód si všetci pýtali už od samého začiatku hry a dočkali sa! Nevýhodou je, že je časovo obmedzený, keďže sa jedná o limited-time mode. V histórii Apex Legends sa ešte nikdy nestalo aby sa dočasný mód stal permanentným, ale ako sa hovorí nikdy nehovor nikdy. Mnohí by sa určite potešili, keby tento mód zostal súčasťou hry. Dátum ukončenia módu zverejnený nebol, ale podľa trvania prechádzajúcich módov môžeme predpokladať, že aj tento mód bude trvať cca tri týždne.

Ďalšia novinka, ktorá príde do hry je nová legenda Revenant. Revenant je jedna z najzáhadnejších postáv tejto hry. Vďaka leakeromdataminerom vieme, aké bude mať ablity. Ak si pozorne sledoval trailer k módu Shadowfall tak si ho mohol zahliadnuť.

Ability:

Čo robí Revenanta tak výnimočným sú jeho dve formy ktoré majú odlišné schopnosti.

Prvá forma je ‘Regular stance’, ktorej sú pridelené tieto vlastnosti:

  • Passive: Infiltrator – Dokáže liezť vyššie a v čupe chodiť rýchlejšie (rýchlejšie ako ostatné legendy)
  • Mark for Death – Hodí otrávenú dýku. Opätovným stlačením tejto ability sa ukáže presná lokácia protihráča ak bol zasiahnutý dýkou. Označenie sa zruší ak si protihráč dobije HP doplna
  • Poison Bomb – Vystrelí otrávenú bombu, ktorá dáva damage a spomalí protihráčov.
  • Death Recall – položí totem, ku ktorému ťa  po smrti alebo knockdowne spawne.

Ďalšia forma sa nazýva ‘Shadow stance’. Má rovnakú passivku ale odlišné ability

  • Shadow Walk – Protihráči nepočujú tvoje kroky po dobu 6 sekúnd. Cooldown sa resetuje po zabití protihráča.
  • Shadow Step – Vyšle svoj tieň, na ktorý sa môžeš teleportnuť
  • Shadow Door – vytvorí akúsi dieru do steny po dobu 5 sekúnd

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.