Poznáš KISS & CRY?

0
1926

Ak nie, oplatí sa kuknúť si ho! Romantická dráma na Netflixe, v ktorej bozky vystrieda… plač!

Film je inšpirovaný skutočným príbehom mladej Carley Allison, sľubnej 18-ročnej krasokorčuliarky a zároveň speváčky, ktorej, žiaľ, lekári diagnostikovali vzácne a ojedinelé ochorenie, zvané karcinóm trachey…

Ľudia dokážu milovať, odpúšťať i nenávidieť. No jedno, čo nedokážu, je zastaviť čas a vrátiť to, čo im osud navždy vzal. Pretože čas je to najvzácnejšie, čo môže človek človeku dať. Mnohokrát sú na seba prísni, no v danej chvíli robia najlepšie rozhodnutia, aké si vedia predstaviť. Preto sa netreba nikdy vracať do minulosti a analyzovať spätne svoje myšlienky a skutky. Je dôležité vychutnávať si každý jeden okamih, chvíľu, moment… Či už je príjemný, alebo menej zaujímavý, každý jeden nás niekam posúva. Presne tak prežíva svoj život hlavná predstaviteľka filmu, Carley.

Film bol natočený až po smrti Carley. Hlavnú postavu vo filme stvárnila Sarah Fisher, ktorá bola v reálnom živote Carleyinou najlepšou priateľkou a je herečkou. Známa je napríklad z filmov Full Out alebo #Roxy.

Johna, Carleyinho priateľa, si zahral Luke Bilyk. May, Carleyina mamu, hrá veľmi známa herečka, Chantal Kreviazuk. Marka, Carleyinho otca, predstavuje Sergio Di Zio. Denis Akiyama si zahral Shina, Carleyinho trénera.

Výborne spracovaný film s úžasným hereckým obsadením. Určite dávame palec hore a odporúčam si ho pozrieť!

Pripravila: Maťa

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.