VLÁDKYŇA ZLA 2 má dnes kinopremiéru!

0
1963

Do kín prichádza druhé pokračovanie úspešnej dobrodružnej/rodinnej/fantasy snímky z roku 2014, ktorá získala nomináciu na Oscara a zarobila viac ako 750 miliónov dolárov! Rohatá čarodejnica (ANGELINA JOLIE) a princezná Aurora (ELLE FANNING) sú späť v novom príbehu!

Film sa odohráva niekoľko rokov po udalostiach prvého dielu a v jeho centre sa opäť ocitne najmä vzťah temnej čarodejnice a mladej princeznej. Obe by mali vytvoriť akúsi alianciu a postaviť sa novým protivníkom v boji za ochranu nielen magických tvorov. Rozhodne to však nebude také jednoduché, ako by sa mohlo zdať. V pokračovaní sa oveľa viac ponoríme do vzťahu medzi porazenou vílou a princeznou Aurorou, ktorá sa má čoskoro vydať a stať sa kráľovnou. A na scénu prichádza aj nový impozantný záporák!

Okrem ANGELINY JOLIE sa svojich úloh skvelo zhostili aj ELLE FANNING v úlohe princeznej, a MICHELLE PFEIFFER, ktorá si zahrala jej budúcu svokru, kráľovnú Ingrith!

„Divákom sa v dvojke predstavia nielen nové postavy, ale aj nový, prekvapujúci svet“, prezradila Angelina Jolie!

Film vznikol pod režijnou taktovkou Joachima Ronninga, ktorý režíroval napríklad aj kultovku „Piráti Karibiku: Salazarova pomsta!

POZOR – so slovenským dabingom!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.