Nevieš, čo so sebou počas karantény? Tieto celebs ťa inšpirujú svojimi virálnymi výzvami!

VÝZVA “FLIP THE SWITCH”

Výzva “flip the switch” totálne zaspamovala celý TikTok a zúčasnili sa jej aj stars ako Camila Cabello, Logan Paul či Cameron Dallas. Zvyčajne ide o krátke videjko, v ktorom účinkujú so svojimi kamošmi, prípadne rodinou. Výzva je postavená na tom, že jeden z videa densuje na Drakov song NONSTOP, zatiaľ čo druhý všetko točí. Keď Drake spustí “Look, I just flipped a switch (flipped, flipped)”, svetlo sa zhasne a sleduješ tých istých ľudí – ktorí si vymenia oblečko aj svoje miesta haha! Výzvu odštartovali tiktokáci Bella a Dallin Lambertovci

VÝZVA “SEE 10 DO 10”

S touto výzvou prišiel na instáči herec Tom Holland a zatiaľ sa našli len 2 celebodvlážlivci, ktorí na nete odprezentovali svoju silu. Vo výzve ide o to, aby si spravil/a 10 plnohodnotných klikov. Trúfneš si?

VÝZVA “WE’RE ALL IN THIS TOGETHER”

Bývalé hviezdy muzikálu HIGH SCHOOL MUSICAL Vanessa Hudgens a Ashley Tisdale prišli so skvelou nostalgickou výzvou. Na TikToku postli svoje videá, v ktorých spievajú a tancujú na song We’re all in this together = Všetci sme v tom spolu. Baby inšpirovali aj ďalších kolegov z muzikálu a svoje verzie tak postli aj Monique Coleman či Bart Johnson. Nezabudni, že HSM sa na Disney PLUS dočkalo aj seriálového remaku a ak nemáš čo pozerať a baví ťa hudba a život a americkej strednej, choď do toho!

PÁROVÁ VÝZVA “COUPLE FLIP”

Počas karantény dali Lana Condor s frajerom Anthonym De La Torrem rozkošné video, v ktorom sa pokúsili o náročný akrobatický kúsok. Či uspeli, uvidíš vo videu hh!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.