Vyznáš sa v KOZMETICKÝCH ŠTETCOCH?

0
1682

Aj ty si zmätená z toľkých štetcov a vôbec netušíš, ktorý je vhodný na čo? Prinášame ti rozdelenie kozmetických štetcov a tak už pre teba nebude problém rozoznať ich! Tvoje líčenie bude vďaka tomu dokonalé ako od profesionálky!

Basic štetec Používa sa na nanášanie púdru a spoznáš ho veľmi jednoducho. Má husté a pevné štetiny v kužeľovom hrote.

Štetec na make-up Profesionáli nanášajú make-up prevažne štetcom a používajú na to taký, ktorý má okrúhle zakončenie prípadné ploché a široké štetiny. S takýmto pomocníkom ľahko nanesieš make-up na tvár a krk.

Korektorový štetec Menší štetček s pevnými a zaoblenými štetinkami. Je vhodný na korekciu pleti, ako napríklad zakrytie kruhov pod očami, akné, rozšírených pórov a pod.

Štetec na bronzér Vhodný je na použitie bronzéra alebo aj púdru. Má jemné štetiny s guľatým zakončením.

Štetec na líčka Je jemný a má guľatý tvar s veľkým počtom štetiniek. Veľmi dobre sa s ním nanáša farba na líčka. Krásne zvýrazní lícne kosti!

Štetec na očné linky Zvykneš si aj ty nanášať očné linky prstami alebo priloženým aplikátorom? Štetcom to bude oveľa jednoduchšie a dokonalejšie! Jeho štetinky sú krátke, ploché a skosené. Vďaka tomuto tvaru dosiahneš profi líčenie.

Štetec na kontúry pier Ak máš rada rúž na perách, potom by si mala vyskúšať aj kontúrovanie pier a na to je priam vhodný štetec na kontúrovanie. Je tenký, krátky s pevnými štetinami, ktoré sú prispôsobené na presné obkreslenie obrysov tvojich pier.

Pripravila: Semisa

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.