Pomerne dlhú dobu sme nepočuli nič nové Harry Stylesovi. Chalan sa totiž posledné mesiace venoval aj svojmu druhému sólovému štúdiovému albumu, o ktorom konečne hodil reč s magazínom Rolling Stone. Po dlhej dobe tu teda máme nový rozhovor Harryho a samozrejmosťou sú aj jeho nové fotky.

  • o skúsenosti s halucinogénnymi hubami:

Huby mi pomohli v kreatívnom procese počas nahrávania môjho albumu.Pojedli sme veľa halucinogénnych húb, ľahli sme si do trávy, svietilo slnko a počúvali sme album Ram od Paula McCartneyho. V ten deň sme pili už o 10-tej ráno. Z reproduktorov sme si urobili takú ohrádku a tam som si odhryzol špičku jazyka. Skúšal som spievať, pričom z úst mi tieklo veľa krvi.

  • o jeho pripravovanom druhom albume:

Je celý o sexe a o tom, cítiť sa smutne.

  • o dúhových zástavách na jeho koncertoch:

Chcem, aby sa ľudia cítili komfortne, nech už sú, čím chcú byť. Možno môžu počas koncertu zažiť moment, kedy zistia, že nie sú sami. Neprešiel som si toľkými vecami, koľkými si prešli ľudia, ktorí prišli na koncert a preto nemôžem povedať, že viem, aké to je. Nesnažím sa povedať, že niekoho chápem, len sa snažím, aby sa ľudia cítili zapojení a videní.

  • o budúcnosti One Direction:

Necítim to tak, že by som mohol povedať, že to už spolu nikdy nedáme. Bolo to zábavné a mohli by sme ísť do toho znovu, ale museli by sme to chcieť všetci. Stále ma však baví experimentovať a robiť veci po svojom.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.