Poriadne ju naštvali! Billie Eilish už zdobila titulky niekoľkých vydaní rôznych prestížnych svetových magazínov. Najnovšie je vyobrazená aj na obálke nemeckého vydania časopisu Nylon, no má to niekoľko háčikov. Billie na nej totiž nemá tričko ani vlasy a je upravená do robotickej verzie samej seba. A to všetko bez jej vedomia.

Billie Eilish ako robot na obálke Nylonu.

“Čo to do pekla je? 1. Nylon ma nikdy nekontaktoval a ani nikoho z môjho tímu. 2. Toto už nie je ozajstná fotka mňa. Nemala som možnosť vložiť do toho svoju kreatívnosť. 3. Urobili ste fotku mňa bez trička? Vážne? V 17-tich? A dali ste to na titulku? Aj keď bol obrázok vytvorený, aby zobrazoval mňa vo verzii robota, v žiadnom prípade s tým nesúhlasím. 4. A odstránili ste všetky moje vlasy,” reagovala Billie no cover Nylonu, ktorý bol následne vymazaný. A keďže ide o dvojvydanie, Nylon zverejnil novú titulku, na ktorej sú v robotickej verzii Lisa & Lena, ktoré sa vyjadrili, že ony boli magazínom oslovené a súhlasili s takouto titulkou. Následne sa redakcia nemeckého Nylonu ospravedlnila Billie s tvrdením, že ju nechceli zosmiešniť, ale oceniť jej vplyv a ako robot bola preto, že časopis vzdáva poctu umelcom digitálnej doby.

Lisa & Lena ako roboti na obálke Nylonu.

Pripomíname, že novučičký rozhovor s Billie Eilish si môžeš prečítať v septembrovom Kamošovi a jej plagát máš v aktuálnom vydaní Kamarát Poster!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.