KRISTIAN KOSTOV: môj život po Eurovízii je ako film

0
1110

KRISTIAN KOSTOV má 18, vysoký je 1,83 cm a pochádza z Moskvy. Je spevák/skladateľ/blogger a jeho naj úspechom bola určite Eurovízia, o ktorej hovorí, že to bolo šialené! Ak ho ešte nepoznáš, daj si ho do vyhľadávača a určite sa ti zapáči!

Liza Romanova

K: Do akého najväčšieho problému si sa kedy dostal?

Wow! Pokiaľ ide o prácu, mali sme veľa ťažkých situácií, ale prvá, na ktorú si spomeniem, je vydanie nášho debutového EP albumu “Shower Thoughts”. Človeče, bolo to ťažké! Neboli sme pripravení na také obrovské promo, ktoré bolo k albumu potrebné pripraviť! Ale určite najťažšie to bolo počas a po skončení Eurovízie. Musel som dokončiť dva roky strednej školy v jednom roku a byť emocionálne a fyzicky pripravený na súťaž. Po Eurovízii som absolvoval záverečné skúšky asi po troch týždňoch, takže som nemal čas myslieť na nič okrem toho. A najťažšia časť môjho života bola začiatkom leta 2017 až do decembra 2017. Ale znova som vďačný za všetko, čo mi život dáva. Pretože každá výzva alebo problém ma robí silnejším. V súčasnosti sa cítim oveľa lepšie!

3

K: Bol si v mnohých hudobných show. Ktorá ti dala toho najviac?

Nemôžem si vybrať jednu. Každá show mala vplyv na mňa a môj život. To všetko začalo pre mňa v roku 2012 na “New Wave Junior”. Napriek tomu, že som sa ani nedostal do top-3, po svojom vystúpení som sa rozhodol, že budem spevákom na 100%. Po “The Voice Kids Russia 2014”, kde som sa dostal do finále, som našiel svoje publikum. Bol to začiatok mojej kariéry. Po vystúpení som išiel na pár turné v Rusku so svojimi priateľmi, bola to super zábava! Išiel som neskôr na “X-faktor Bulharsko 2015”, podpísal som svoju prvú nahrávku a vydal prvé 2 skladby, ktoré sa stali číslo 1 v bulharských hitparádach. A musel som spolupracovať aj s mnohými veľkými značkami. Po “Eurovízii 2017” … No, vďaka tomu som tam, kde som. Cestoval som po celom svete, kde som hrával pre #TeamKris a stretol sa s mnohými úžasnými skladateľmi a priateľmi. Môj život po “Eurovíii” je ako film, naozaj. Je pre mňa ťažké veriť, že som takmer nešiel do Eurovízie kvôli strachu. Všetko sa naozaj stane z nejakého dôvodu!

Viac o KRISTIANOVI čítaj v ZIMNOM MAGAZÍNE KAMARÁTA!

 

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.