Ak chceš bezdrôtové slúchadlá, ktoré disponujú kvalitou a krásnym dizajnom máme pre teba riešenie. Haylou GT1 od spoločnosti Xiaomi sú u nás prvou voľbou, čo sa týka True Wireless Earbuds vo svojej cenovej kategórii. Osobne sme mali tú možnosť si ich vyskúšať a sú fantastické! Samozrejme nie je to Samsung Buds alebo Apple AirPods ale mohli by sme povedať že vo svojej kategórii a cenovej dostupnosti jednoznačne víťazí Haylou GT1. Ak si nepotrpíš na značke a radšej zaplatíš o dosť menej za podobnú kvalitu, tak tieto slúchadlá sú pre teba výhodnou alternatívou. Haylou GT1 podporujú Bluetooth 5.0 a tak dokážeš počúvať pesničky s dosahom 10 metrov od tvojho smartphonu.

V balení nájdeš slúchadlá uložené v nabíjacom boxe, kábel, a silikónové nadstavce. Sami sme boli prekvapení, že nabíjací box pre slúchadlá sa nabíja cez Micro USB a nie cez USB Type-C, čo je v dnešnej dobe samozrejmosťou. Ale po vyskúšaní slúchadiel sme po veľkom prekvapení kvalitou zvuku a ďalšími vlastnosťami odpustili výrobcovi túto menšiu chybu. Príslušenstvo taktiež podporuje technológiu DSP pre rušenie okolitého hluku.

Slúchadlá sú poháňané zo 43mAh batérie, ktorú je možnosť nabiť pomocou nabíjacieho boxu až 4 krát čo tvorí 12 hodín nepretržitého počúvania hudby. Slúchadlá sú väčšie aj práve kvôli veľkosti batérií ale zato v ušiach držia výborne. Samotné slúchadlá sú odolné voči vode (IPX5), čo sa už o nabíjacom boxe povedať nedá. Ten musíte pred vodou chrániť. Haylou GT1 sa tiež dajú ovládať bezdotykovo a dokážu rozoznať až 6 rôznych príkazov a to:

Toto všetko môžeš kúpiť tak ako my na známom ázijskom e-shope za necelých 19€ a to do 12 dní.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.