Keď si myslíte, že vás niekto už ničím nedokáže prekvapiť, vždy sa udeje niečo, čím nakoniec aj tak prekvapí. To je aj prípad kontroverznej Belly Thorne. Najnovšie prichádza s informáciou, že režíruje film pre dospelých, lepšie povedané porno. Projekt má názov Her & Him a podľa Belly to má byť modernistická a sexuálne explicitná verzia Rómea a Júlie.

“Mojou pôvodnou myšlienkou bolo vytvoriť vianočný horor, ale namiesto toho som vytvorila tento krásny, éterický film,” tvrdí Bella, ktorú k natáčaniu Her & Him inšpirovalo jej premýšľanie nad vzťahmi medzi mužmi a ženami a nad tým, ktoré pohlavie má navrch a je dominantnejšie. Preto vytvorila dve postavy, ktoré môžu prepínať medzi dominantnou a submisívnou povahou.

Samotné natáčanie Her & Him bolo pre ňu veľmi nezvyčajné. “Proces natáčania bol celkom zaujímavý, keďže sme mali na pľaci reálnych súložiacich ľudí. Nič také som doposiaľ netočila,” povedala. Film, ktorého trailer je už na YouTube, bude mať premiéru na nemeckom festivale Oldenburg a potom bude visieť na PornHub.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.