Jednou z TOP tém posledných dní je jednoznačne šokujúci rozchod a rozvod Miley Cyrus a Liama Hemswortha. Aj keď sa k tomu už obidvaja vyjadrili (Liam na Instagrame a Miley prostredníctvom pesničky), ľuďom stále nedáva spávať dôvod rozpadu ich vzťahu a podľa väčšiny je ním nevernosť zo strany Miley, ktorá bola krátko po ohlásení rozchodu prichytená s Kaitlynn Carter pri tom, ako si užívajú intímnosti. Obvinenia z nevery ju naštvali a prišla s veľkým vyhlásením.

“Akceptujem, že život, ktorý som si vybrala znamená žiť úplne otvorene a transparente voči mojim fanúšikom, ktorých milujem a byť nonstop na očiach verejnosti. Čo však nedokážem akceptovať je to, že som obviňovaná z niečoho, čo som nespravila. Ja nemám čo skrývať. Nie je tajomstvom že od puberty som žúrovala, fajčila marihuanu, experimentovala s drogami a napísala o tom aj pesničku. Keď som bola mladá, veľa som toho pokazila a podvádzala som vo vzťahoch. Kvôli drogám som prišla o veľkú spoluprácu s firmou Walmart, vyhodili ma z Hotela Transylvania (kde mala dabovať Mavis, pozn. redakcie), lebo som tam priniesla Liamovi na narodeniny tortu v tvare penisu a olizovala ju, hojdala som sa nahá na betónovej guli a asi mám viac nahých fotiek na internete ako akákoľvek iná žena. Poučila som sa z každej chyby a viem, že nie som dokonalá. Ani nechcem byť lebo je to nudné. Vyrástla som pred očami svojich fanúšikov, no podstatné je, že som vyrástla. Dokážem priznať veľa vecí ale odmietam priznať, že moje manželstvo skončilo kvôli nevere. S Liamom sme spolu boli 10 rokov a platí, čo som povedala. Že ho milujem a vždy budem. Musela som však sama pre seba spraviť zdravé rozhodnutie a nechať svoj starý život za sebou. Momentálne som zdravšia a šťastnejšia ako kedykoľvek predtým. Nie som žiadna klamárka a môžem hrdo vyhlásiť, že som skrátka len niekde inde, ako keď som bola mladšia,” napísala vo svojom vyhlásení Miley. To, či jej uveríte, je už len na vás.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.