Od premiéry tohto kultového teen seriálu uplynulo 15 rokov a my sme boli zvedaví, ako sa za ten čas zmenili životy Miley, Emily, Mitchela a Moisesa!

MILEY CYRUS sa (aj) vďaka Hannah Montane podarilo vypracovať k jednému z najznámejších mien v Hollywoode! Za tie roky dropla 7 albumov, vypredala turné a zlomila kopec rekordov aj hudobných rebríčkov. Zahrala si v niekoľkých romantických komédiách aj v epizóde seriálu Black Mirror. Nedávno sa rozišla s fešákom Codym Simpsonom, no a komplet prehľad jej hviezdnej kariéry nájdeš aj v novom čísle Kamaráta!

Ani EMILY OSMENT sa po skončení seriálu nezastavila! Dala 3 albumy a zahrala si dokopy v 10 filmoch a v 15 serošoch! Tento rok na Netflix zavíta aj jej nový projekt DeadEndia – animovaný komediálny hororový seriál, v ktorom narozpráva 1000-ročného démona! 😮 

Aj MITCHEL MUSSO pokračoval vo svojej hudobnej kariére a vydal 2 vlastné dosky! V roku 2011 chalaniska načapali policajti, ako šoféruje pod vplyvom. Mitch našťastie vyviazol len s 3-ročnou podmienkou a za svoju nerozvážnosť sa aj ospravedlnil! Mitchovi sa dnes darí hlavne ako dabingovému hercovi, fanovia seriálu Phineas a Ferb poznajú jeho hlas ako Jeremyho Johnsona!

Karta ide aj MOISESOVI ARIASOVI! Chalaniskovi sa za tie roky podarilo odpútať od Disneyho a dostať úlohu v kinohitoch ako Enderova hra, Králi leta, Pitch Perfect 3, Ja, zloduch 2 či Five Feet Apart! Medzičasom v sebe Mo objavil aj lásku k fotografii, na YouTube zavesil sériu krátkych filmov, ktoré sám režíroval, no a pod menom 490tx dropol aj svoj prvý a zatiaľ jediný hudobný album!

Aj tebe chýba Hannah Montana tak ako nám? :3

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.