Neónové tiene po novom

0
880

Ako nedávno ukázala svojím radikálnym rozhodnutím oholiť si hlavu, herečka Tati Gabrielle sa nebojí vyskúšať niečo nové a nečakané. Tentokrát to je neónový očný tieň, ale po novom. Jedno očné viečko si totiž namaľovala na ružovo a druhé na zeleno. Odvážne? To si píš!

Zvyšok jej mejkapu bol neutrálny, aby nepútal pozornosť od tohto radikálneho výmyslu. Teda… radikálneho. Už pred pár rokmi sa dvoma rozličnými očnými tieňmi pochválila aj Bella Thorne, keď si jedno oko namaľovala na oranžovo a druhé na modro.

Hoci ti na vyskúšanie tohto trendu nesmie chýbať odvaha, predsa len je tu niekoľko pravidiel, ktoré sa oplatí dodržať.

1.

Použi tiene rovnakej značky

Nechceš predsa, aby ti jeden vydržal celý deň a druhý sa stratil niekde v záhybe tvojho očného viečka už o dve hodiny…

2.

Použi tiene rovnakej konzistencie

Tak, ako v predchádzajúcom bode, pri takomto výraznom líčení nie je priestor na chyby. Preto by mali oba tvoje tiene vyzerať rovnako, nie jeden matne a druhý lesklo…

3.

Miešaj a kombinuj

Aby bolo každému jasné, že ide o zámer, nie o náhodu, sprav si očnú linku na spodných viečkach v rovnakej farbe ako očný tieň na opačnom viečku, teda ak máš jedno viečko modré a druhé ružové, na spodné viečko pod modrým tieňom pridaj ružovú linku a pod ružové zas modrú.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.