Ben Cristovao naspieval pesničku pre svojho dedka

0
1999

Keď sa povie Ben Cristovao, väčšine z nás sa v hlave vynoria jeho funny popové hity o láske, vzťahoch a kamošoch, ktoré majú grády. Jeho najnovšia skladba je však úplne iná. Text novinky Chybíš je odkazom pre jeho dedka do neba. “Kto nikdy nestratil nikoho, koho miloval, tento song nikdy nepochopí. A kto niekoho stratil a má smútok za sebou, nemusí chápať ten náš. Musel som teda veriť, že nie je nič zlého na tom, že tridsiatnikovi chýba dedo vo svete, kde deťom zomierajú na rovnakú chorobu rodičia a rodičom deti, a tak teda verím, že nie je,” tvrdí Ben, ktorý sa rovnako ako o text, postaral aj o klip k dojemnému songu Chybíš. Ten má cestovateľský charakter a Benny v ňom vyráža do USA ku Grand Canyonu a na Nový Zéland, aby navštívil miesta, kam chcel zobrať svojho dedka, no už to nestihol.

“Nový Zéland a Grand Canyon boli miesta, o ktorých sme hovorili, než odišiel, a tak som preletel svet aj za neho a vzal som ho tam, kde sme si sľúbili. Na Canyon som išiel niekoľko dní autom cez Ameriku. Bola to nádherná cesta, na ktorú nikdy nezabudnem a na každý záber mám krásnu spomienku,” prezradil a dodal, že v kytici, ktorú v klipe drží, má ovládač od dronu, ktorým sa sám natáčal.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.