Festivalový účes ako z vesmíru

0
2365

Space buns, teda vesmírne drdoly, sú populárnym účesom na letné festivaly, ktorými sa pýši nejedná celebrita. My sme im však pridali čosi naviac v podobe farebných prúžkov a flitrov. Ako na ne?

Krok 1: Vlasy si v strede rozdeľ cestičkou a zopni veľkými sponkami.

Krok 2: Potom začni pridávať farby, pomôcť si môžeš napríklad kriedami na vlasy alebo niektorou z výrazných farebných vymývajúcej sa farieb na vlasy, ako napríklad L’Oreal Paris Colorista Hair Make-up, Schwarzkopf Live Ultra Brights a podobne. Vyskúšaj farebný odtieň, ktorý sa ti najviac páči, alebo sa spojte s kamoškami, nakúpte si všetky divoké farby a spoločne si nafarbite vlasy všetkými odtieňmi dúhy.

Krok 3: Vlasy si zapleť francúzskym štýlom od tyla smerom k vrchu hlavy.

Krok 4: Na vrchu hlavy vlasy upevni tenkou gumičkou, potom ich zmotaj do okrúhlych, no voľných drdolov a upevni sponkami.

Krok 5: Ak chceš byť extra špeciálna, farebným glitrovým sprejom (alebo očnými tieňmi a lakom na vlasy) si postriekaj cestičku medzi drdolmi a končeky vlasov, ktoré z drdola vykúkajú.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.