Svet biznisu dokáže byť mega tvrdý a rozhodne nie je pre každého. Ani vysoký vstupný kapitál ti v tomto drsnom prostredí nezaistí úspech a svoje o tom vedia aj osobnosti, ktoré nemajú hlboko do vrecka! Kto všetko sa už popálil na zlom podnikateľskom nápade?

Do podnikania mimo svoj odbor sa hrnie aj niekoľko celebs z radu hercov, spevákov či športovcov. Nie vždy však ich podnikanie dopadne úspešne a slávni si naopak zarábajú na veľké finančné problémy! Komu to s biznisom nevyšlo?

Natalie Portman: Megaúspešná herečka, ktorá má výborné vzdelanie a vyštudovala prestížnu súkromú univerzitu. Okrem herectva sa pred rokmi rozhodla preniknúť aj do sveta módneho priemyslu a prísť na trh s novinkou. Vzhľadom na to, že Natalie je veľkou zástankyňou vegánskeho životného štýlu, rozhodla sa uviesť na trh novú radu vegánskej obuvi! Kolekcia však nezožala žiaden úspech a medzi ľuďmi o ňu prosto nebol záujem. Topánky boli totiž pomerne drahé, stáli aj 300 eur. Ešte v ten rok Natalie obchod zavrela a herečka sa v budúcnosti už o nič podobné nepokúsila!

50 cent: Slávny rapper sa v roku 2008 pokúšal preniknúť do nezvyklého biznisu — na trh chcel uviesť vlastnú značku kondómov pod názvom MAGIC STICK a zároveň chcel medzi mladými šíriť osvetu o dôležitosti chráneného sexu. Svetlo sveta však prezervatívy napokon nikdy neuzreli! Investované prachy vyšli navnivoč kvôli zlému chemickému zloženiu prezervatívov! 

Britney Spears: Celebs sa často púšťajú do otvárania vlastných reštaurácií, bez toho, aby mali akékoľvek povedomie o biznise v gastronómii! Aj Britney Spears sa rozhodla otvoriť si vlastnú reštiku, a tak v roku 2002 uzrela svetlo sveta Nyna. Po necelom polroku čelil speváčkin projekt veľkým problémom! Reštaurácia nepodávala kvalitné jedlo a v jej jedálnom menu sa nachádzali samé nezmyselné názvy. Podnik navyše porušoval aj hygienické opatrenia. Britney bola spoluvlastníkom a nakoniec zo zmluvy vycúvala!

Viac pikošiek o tvojich obľúbených spevákoch a hercoch nájdeš aj v novom vydaní Kamaráta!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.