Ošiaľ okolo filmu Barbie pomaly končí, no bez pochýb za ním stála aj Billie Eilish. Speváčka sa totiž postarala o soundtrack k tomuto filmu. Nedávno sa vyjadrila, že song What Was I Made For vznikol počas frustrujúceho stretnutia s jej bratom Finneasom. “Boli sme v období, kedy sme boli obaja bez inšpirácie,” priznala Billie. S Finneasom sa im nedarilo zložiť žiadnu novú skladbu. “Bolo neskoro a boli sme spolu nejakých šesť hodín. Už som odchádzala, keď ma Finneas zastavil a povedal, aby sme ešte vyskúšali jeden song. Keď sme napísali prvú polovicu, povedal som si – myslím, že sme na to prišli! Mala som pocit, že sme ju urobili za minútu.”

Billie prezradila, že pri tvorbe songu What Was I Made For im pomohli ukážky z filmu Barbie, ktoré im pustila režisérka Greta Gerwig. “V procese písania skladby som ani raz nepomyslela na seba. Bola som inšpirovaná filmom a tou postavou. Myslela som na to, ako sa bude cítiť a napísala som o tom,” tvrdí speváčka, ktorá bola zo svojej novinky hotová. “Je to jedna z najúžasnejších vecí, aké som kedy zažila. Celý týždeň som si to púšťala v aute. Toto všetko sa stalo v čase, kedy som to potrebovala.”

V aktuálnom Kamošovi sa venujeme aj filmu Barbie a jeho hviezdam! Kúpiš práve teraz!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.